استانداردها

FSC
این سازمان در سال 1993تاسیس شده است و مدیریت حفظ جنگل ها را به عهده دارد. هدف اصلی آن تنظیم و اهدا استانداردهایی است که به واسطه آن ها محصولات بدست آمده از جنگل ها به این منابع طبیعی ضرر و خسارتی وارد نکنند.
KAS
این گواهی نامه بطور بومی و بین المللی صادر می شود و سیستم مدیریت کیفیت را شامل می شود که محصولات را از لحاظ فنی مورد بررسی قرار می دهند.
SGS
این سازمان به اموری چون تجسس، بازبینی، آزمایش و در پایان صدور گواهی کیفیت می پردازد. وجود چنین گواهی نامه ای نشان از کیفیت بالا و بدون نقص بودن محصول است.
 
TSE
 موسسه استاندارد ترکیه(TSE) بر طبق قانون اساسی کشور ترکیه، برای محصولاتی که تمامی شرایط در نظرگرفته شده را دارا باشند گواهی نامه استاندارد صادر می کند که نشان دهنده کیفیت و سلامت بالای محصولات است.
ISO 9001:
  در مجامع بین المللی بعنوان استانداردQMC ( سیستم مدیریت کیفیت) می باشد که سبب دستیابی به بهبود مستمر، ثبات در تأمین و افزایش قدرت بازاریابی می گردد .
ISO 14001:
  این استاندارد  بعنوان اصول بین المللی برای ESM ( سیستم مدیریت زیست محیطی ) می باشد . این سیستم ها بخشی از الزامات مدیریتی که عبارتند از  ساختار سازمانی ، منابع لازم جهت انجام ، برنامه ریزی  و طرح ریزی فعالیت ها و نحوه اجرای کار در راستای حفظ محیط   زیست است را شامل می شود .
ISO 28001:
  این استاندارد بیانگر بهره بردن از مدیریت اطلاعات ، مدیریت لجستیک و مدیریت روابط در یک مجموعه ، در راستای کسب اهدافی از قبیل کاهش هزینه ها ، افزایش مسئولیت پذیری در برابر مشتریان ، بهبود ارتباط زنجیره تأمین ، کاهش زمان چرخۀ تولید و بهبود هماهنگی می باشد .
eco:
 این استاندارد به مشتری اطمینان می دهد که محصولات مورد نظر به سلامت آن ها در منزل آسیبی نمیرساند.
UMARK:
 این استاندارد گواهی می کند که محصولات مورد نظر از نظر مهندسی ساخت کاملا مورد تایید هستند.
PEFC:
 این استاندارد گواهی می کند که محصولات مورد نظر هیچگونه آسیبی به محیط زیست نمی رسانند.
CE:
 این استاندارد گواهی می کند که محصولات مورد نظر مورد تایید اتحادیه اروپا هستند.