محصولات

پارکت صد در صد چوب

فروش محصولات پارکت  صد در صد چوبی تولید شده از درختان گوناگون  مانند درخت افرا اروپایی، درخت افرا کانادایی، درخت بامبو ... که در نتیجه این محصولات در رنگ ها و طرح های متنوع عرضه می شوند.

محصولات قرنیز و ابزارآلات

قرنیز نواری از چوب، سنگ و یا سیمان است که در پایین دیوار و در امتداد آن نصب می شود. قرنیز عموماً نسبت به دیوار برجسته بوده و نمایی کاملاً مشخص و قابل رویت دارد. هدف اصلی استفاده از قرنیز پوشاندن محل اتصال دیوار به سطح زمین است تا بدین وسیله بتوان زیبایی خاصی به محیط

پارکت لمینت

لمینیت نوعی پوشش کف است که اصطلاحا به آن لمینت، لامینت، پارکت لمینت و حتی به اشتباه پارکت نیز می گویند، جنس لمینت از HDF با یک لایه ملامینه روی آن می باشد، HDF مخفف هارد، دانسیته، فایبربرد است...

کفپوش پی وی سی

محصولات این برند تجاری از نوع کفپوش وینیل پلانک می باشد و با معیارهایی همچون ضد آب بودن، نصب و نگهداری آسان و قیمت ارزانتر از پارکت لمینیت هدفگذاری شده است.

کاغذدیواری

نکات زیر می تواند راهکارهای مفیدی برای انتخاب کاغذ دیواری خانه شما باشد. انتخاب یک کاغذ دیواری صحیح و خوب به دلیل وجود داشتن تنوع از لحاظ طرح و رنگ مختلف در بازار،کاری سخت است،مخصوصاً اگر برای اولین بار این کار را انجام می دهید. یکی از مهم ترین راه ها برای آسانترشدن انتخاب کاغذ دیواری این است که ابتدا باید به رنگ وسایل خانه توجه کنید زیرا هماهنگی نوع و طرح کاغذ دیواری با سبک دکوراسیون، تعیین کننده انتخاب یک کاغذ دیواری خوب می باشد.