محصولات قرنیز و ابزارآلات

قرنیز نواری از چوب، سنگ و یا سیمان است که در پایین دیوار و در امتداد آن نصب می شود. قرنیز عموماً نسبت به دیوار برجسته بوده و نمایی کاملاً مشخص و قابل رویت دارد. هدف اصلی استفاده از قرنیز پوشاندن محل اتصال دیوار به سطح زمین است تا بدین وسیله بتوان زیبایی خاصی به محیط بخشید. امروزه قرنیزها را بیشتر از چوب و مشتقات چوب مثل MDF می سازند. وظیفه اصلی قرنیز محافظت از نازک کاری دیوار در برابر صدمات ناشی از برخورد اسباب و اثاثیه و جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب از کف به دیوارها است. همانطور که ذکر شد، قرنیزها عموماً نواری از چوب هستند که بوسیله چسب و در مواردی بوسیله میخ ویا پیچ به دیوار متصل می شوند. قرنیزها در طرح ها و رنگ های متعددی موجود هستند تا بتوان آن ها را با هر نوع مبلمان، رنگ دیوار و یا کفپوشی هماهنگ کرد. یکی از برندهایی که تولیدکننده قرنیز است و در بازار از محبوبیت بالایی برخوردار است WESEN نام دارد. چراکه از لحاظ کیفی و نیز تنوع در طرح و رنگ در سطح بالایی قرار دارد.

 

مزایای استفاده از قرنیز:

  • از نفوذ آشغال و کثیفی به زیر دیوار جلوگیری می کند.
  • از ورود حشرات به داخل خانه جلوگیری می کند.
  • از آسیب دیدن قسمت انتهایی دیوار جلوگیری می کند.
  • آز آسیب دیدن و ضرب خوردن دیوار بواسطه برخورد جاروبرقی جلوگیری می کند.
  • ظاهری زیبا و آراسته به دکوراسیون داخلی می بخشد.

قرنیز - قرنیز و ابزارآلات WESEN

این محصول شامل کلیه ابزارآلات مکمل در نصب پارکت لمینیت ، کفپوش و دیوارپوش می باشد و با ساختار هسته MDF با روکش PVC تولید می گردد.
محصولات وسن (WESEN) شامل پروفیل های قرنیز 9 سانتی متر ، قرنیز 7 سانتی متر ، اسکوتیا )فتیله( ، میت ، میانه ، گرده )اختلاف سطح( ، تاشو ، لب پله در بیش از 20 رنگ زیبا و متنوع می باشد