پارکت لمینت

معرفی لمینت (پارکت لمینت) : لمینیت نوعی پوشش کف است که اصطلاحا به آن لمینت، لامینت، پارکت لمینت و حتی به اشتباه پارکت نیز می گویند، جنس لمینت از HDF با یک لایه ملامینه روی آن می باشد، HDF مخفف هارد، دانسیته، فایبربرد است، دلیل اینکه این کالا با نام لمینت شناخته می شود اینست که از پنج لایه فشرده تشکیل شده است و هر چیز چند لایه ای را لمینت می گویند،لمینت پوششی مناسب برای کف منازل مسکونی، اداری و تجاریست که عمده مصرف آن در منازل و واحدهای مسکونی است، لمینت ها معمولا مستطیل شکل هستند و ابعادی در حدود عرض بین 14 تا 25 سانتیمتر و طولی بین 120 تا 140 سانتیمتر دارند، ضخامت لمینت ها معمولا 8، 10 و 12 میلیمتر است، لمینت را به کف نمی چسبانند، بلکه در ابتدا یک لایه فوم به ضخامت 2 میلیمتر را بروی کف پهن می کنند، و لمینت را روی فوم نصب می کنند، لمینت ها دور تا دور و در هر چهار ضلع دارای شیارهایی (کلیک) هستند که در هنگام نصب شیارها در یکدیگر قفل می شوند یا به اصطلاح کلیک می شوند و همین کلیک ها عامل ثابت نگهداشتن پارکت لمینت ها بر روی کف می باشند، و به همین علت نوع کلیک لمینت انتخابی بسیار با اهمیت است، لمینت به کف زیرین خود آسیب نمی زند و می توان تا چند بار آن را جمع و در محل دیگری مجددا نصب کرد، لمینت به راحتی خش بر نمی دارد، لمینت به هیچ عنوان در اثر حرارت سیگار نمی سوزد، فوم زیر لمینت باعث می شود تا هم عایق صدا باشد و هم عایق حرارت و برودت و همچنین اگر شیئی مانند یک لیوان بر روی آن بیافتد به علت انعطاف و نرمی فوم به احتمال زیاد نمی شکند، سرعت نصب لمینت بسیار بالاست به عنوان مثال 100 متر مربع تقریبا در یک روز به اتمام می رسد و بلافاصله پس از نصب می توان وسایل را بروی آن چید، لمینت ها به طور معمول آنتی باکتریال و ضد حشره هستند، لمینت ها نسبت به آب نیز مقاومت خوبی دارند و به راحتی پارکت آب را به خود جذب نمی کنند، البته این به معنای ضد آب بودن لمینت نیست و اگر آبی بروی آن ریخته شد بایستی به سرعت جمع شود، پارکت لمینت ها بر اساس ضریب سایشی (پاخور) دارای استانداردهای مختلفی هستند که با AC نشان داده می شوند مانند AC2 , AC3 , AC4 ، لمینت از نظر قیمت بسیار ارزانتر از پارکت ، سنگ و تقریبا با سرامیک در یک رده قرار دارند با این تفاوت که امروزه از نظر زیبایی همچنان بالاترین رتبه را لمینت ها به خود اختصاص داده اند و از این نظر با هیچ یک از دیگر متریالهای کف قابل مقایسه نیستند. در مطلب بعدی به معرفی پارکت وسن خواهیم پرداخت.

 

برای اطلاع از قیمت وفروش پارکت لمینت های وسن ,آرت فلور,ترهورن با ما تماس حاصل فرمایید.

برچسب‌ها: الین دکور, پارکت,پارکت لمینت, پارکت لمینت وسن, پارکت WESEN

پارکت لمینت ایگر eegger

استحکام و زیبایی شاخصه های اصلی پارکت لمینت eegger هستندگروهی از طراحان  بنام دنیای دکوراسیون داخلی و معماری با ارائه ایده ها و طرح های بی نظیر و به روز ، برند eegger را در دنیای وسیع دکوراسیون برجسته و محبوب ساخته اند.

پارکت لمینیت ترهورن (ter Hürne)

نام ترهورن هم معنای جذابیت و زیبایی است. ترهورن با به نمایش گذاشتن طبیعت در پارکت لمینیت های خود حس یکتایی و یگانگی زندگی را بیان می کند. بیش از پنجاه سال است که ترهورن بر پایه تعهد و تعصب به تولید محصولات چوبی پرداخته است وخود را به عنوان پیشرو بازار در عرصه ملی و بین المللی به اثبات رسانده است.

پارکت لمینت آرت فلور (ART FLOOR)

بطور کلی امروزه پارکت لمینیت در سرتاسر جهان از محبوبیت خاصی برخوردار است. محصولات آرت فلور توانسته است با بهرگیری از رنگ ها و طرح های متنوع، طبیعت را به فضای های داخلی منتقل کند.بکارگیری استاندارد کیفیت در تمامی مراحل تولید باعث افزایش سطح کیفی محصولات آرت فلور نسبت به رقبای خود شده است.

پارکت وسن ( WESEN )

از سال 2005، برند وسن در دنیای طراحی و تولید پارکت لمینیت در دنیا مطرح بوده است. امروزه پارکت لمینیت طرفداران بیشماری دارد، بدین دلیل که این محصول تاثیر بسزایی در طراحی داخلی دارد. پارکت لمینیت وسن حاصل تحقیقات و مطالعات فراوان در بازار جهانی تولید پارکت لمینیت است. کارخانه وسن در شهر شانگهای کشور چین است و تحت نظارت کارشناسانی از کشور آلمان فعالیت دارد.